Újabb összecsapások törtek ki Párizsban. A nyugdíjreform miatt feldühödött tüntetők felgyújtották az utcákon a szemétkupacokat, amelyek a szemétszállítók sztrájkja miatt mintegy két hete begyűjtetlenül hevernek az utcákon. Több hazai napilap is megírta, hogy a szakszervezetek ma újra tárgyalják, hogy folytatódjék-e tovább a kukássztrájk. A Népszava összefoglalója a képre kattintva érhető el.
