Csaknem félszáz önkéntes résztvevővel szervezett a mögöttünk hagyott hétvégén tavaszi nagytakarítást az Ófalu Baráti Köre Egyesület és az Ófalui Önkéntes Tűzoltó Egyesület a községben. A felnőttek munkáját pörkölttel, a gyerekekét csokival is jutalmazták. A tudósítást Sz.Zs. tollából a BAMA hozta tegnapi kiadásában.