Nyolc méter magasságban is lángol a szemét – adta hírül a Nyíregyháza néhány nappal ezelőtt. A hulladéktelepen, Nyíregyháza külterületén mintegy ezer négyzetméteren égett a hulladék, elsősorban papír és műanyag. A nyíregyházi, a nyírbátori és a hajdúnánási hivatásos, valamint az ibrányi önkormányzati tűzoltók oltották el keservesen a lángokat. Az égő rakat mellett lévő hulladékcsarnokban szervizszekrények gyulladtak ki.