A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara nyilvánossá tette a MOHU-val és a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatallal még májusban közösen tartott, országos webináriumának anyagát, amelyben hulldékgazdálkodási kérdések álltak fókuszban. A MOHU részéről a Gyártói Felelősségi Rendszerek vezetője, Szabó Szilvia mondott összefoglalót. Mivel a számítógépes hálózat terheltsége miatt sokáig korlátozott volt a videó letölthetősge, sőt, korlátlanul még megnézni sem lehetett, elég soká tartott, mire az érdeklődés csökkenésével az anyag nyilvánosságra került. Más kérdés, hogy mire mindenki számára hozzáférhetővé vált, nagyjából porossá is lett. Anyagából a elmúlt közel egy hónap alatt gyakorlatilag már mindent megtudhattunk más forrásokat tanulmányozva. Megtekintésre azért javasolható mégis, mert valóban teljeskörű összefoglaló.