Amit régóta suttogtak már, hivatkozva a társaság megnövekedett feladataira és új feladatkörére: a MOL nem támogatja tovább a Fehérvár labdarúgó csapatát. Pantl Péter, a Mol-csoport kommunikációs igazgatója a szervezet által ma délelőtt küldött sajtóközleményben nem említi meg a hulladékszállítás átvételét, mint a takarékosság okát. A Nemzeti Sport nem felejti el megírni, hogy a cégcsoport továbbra is folytatja a dunaszerdahelyi DAC, a Topolya FC és a Sepsi OSK támogatását. A Világgazdaság rögtön a részvények árfolyamváltozását is szóba hozza, hangsúlyozva, hogy a bejelentés hatására tovább erősödtek a MOL-papírok.
