Örök kérdés, van-e olvasója egyáltalán az Új Dunántúli Naplónak vagy a BAMA hírportálnak, de annyi bizonyosan nincs, ahányan állítólag leveleznek ezekkel a sajtóorgánumokkal. Most a keleti városrész buszvégállomásánál felhalmozott hulladék tárgyában futott be dolgozat. De egy másik küldemény isa buszmegállókat említette föl, szemetesnek ítélve azokat városszerte. A közszolgáltató neve ezúttal nem került elő.