Német (sic!) István, a Biokom üzemvezetője nyilatkozik a néhai Pécs TV híradójának 1999 őszén. Bár jól haladnak az Ágoston téri munkák, a lakók aggódnak a hulladékszállítás biztonságáért. Ebben a témában védi kollégánk a mundér becsületét. Az egykori városi televízió hagyatékát gondozó Csorba Győző Könyvtár tegnap tette közkinccsé az archívum újabb gyöngyszemét. A videó a képre kattintva elindul.
