Ezzel, a lassan unalomig ismert mondattal kezdi beszámolóját a Pannon Televízió programját szemléző Ahír. A tévének Csizmadia Péter, a pécsi fidesz frakcióvezetője nyilatkozott, aki szerint, idézzük:
Már Péterffy Attila polgármestersége elején látszott, hogy egyre rosszabb helyzetbe kerül a város hulladékgazdálkodásával foglalkozó vállalat.
A közösségi médiában a riport egyetlen lájkot kapott, hozzászólás nem érkezett.