Tizenkét munkavállaló lett rosszul május végén az SK On Hungary akkumulátorgyár iváncsai telepén – derült ki a Belügyminisztérium válaszából, amit Tóth Bertalan MSZP-s frakcióvezető írásbeli kérdésre adtak. Az ügyben foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt indítottak nyomozást, ennek állásáról adott tájékoztatást tegnap Pintér Sándor miniszter megbízásából Rétvári Bence államtitkár. A tájékoztatóról a 24.hu számolt be ma reggel.