Júniusban több mint kétezer roncsautót adtak le a bontókban, júliusban, amikor a Mol átvette a hazai hulladékpiacot, már csak 535-öt. A koncesszió eddigi szűk öt hónapja a rendszerszintű problémákról szólt, de a Szabad Európa egy, a Mol üzletpolitikájára rálátó forrása szerint a koncessziós társaságnak sincs egyszerű dolga. A lap ma hajnali kiadásában a vonatkozó cikk szerzője, Wiedemann Tamás emlékeztet: korábban az a kép rajzolódott ki, hogy a MOHU-t nem zavarja, hogy az autóbontók közel kétharmada nem szerződött le. Nem keresték meg a cégeket, nem adtak az elsőnél vonzóbb ajánlatot.
A Mol a lapnak küldött válaszában azt írta: a csökkenés csak átmeneti, „szeptemberre a leadott gépjárművek száma már megközelítette a 2022-es átlagos havi mennyiséget”. A dolog azonban sántít, ugyanis a 2022-es átlagos havi mennyiség 1805 darab volt, az idén szeptemberi tényadat viszont 1189, a Mol által hivatkozott bázisadat csupán 66 százaléka, amit nehéz megközelítésként értelmezni. Ugyanbakkor egy, a MOHU üzletpolitikájára rálátó szakértő a riporternek azt mondta, hogy a Nemzeti Adó- és Vámhivatal csak októberben hozta nyilvánosságra, hogy az ő jogértelmezése szerint milyen fémek tartoznak a koncesszió hatálya alá. A bontott alkatrészek nagy része például nem.
