Bevallottan a hulladékcsökkentés a célja a szervezőknek azzal a bútorfestő és -díszítő workshoppal, amelyet szombaton 10 órától tartanak a Patacsi Művelődési Házban. Az eseményről az Új Dunántúli Napló illetve a BAMA reggeli kiadásában Zs.K. írt rövid előzetest.