Továbbra sem csillapodik a vita Szászvár Nagyközség Önkormányzatának közösségi médiafelületén. Az önkormányzat a MOHU-ra mutogat, és azt hangsúlyozza, hogy a cég rendelkezett a megszokottnál korábbi ürítésről a múlt héten, aminek következtében többektől nem vitték el a hulladékot.. A posztot követő kommentekben megszólal Vidák polgármesterasszony is. A Dél-Kom nem kerül szóba. Sem a bejegyzésben, sem a vélemények között nem tűnik föl vállalatunk neve.