Nagyinterjút adott a hét végén az Indexnek Orosz András, a Mol kiskereskedelmi igazgatója. Az igazgató az újságíró, Szabó Gyula kérdésére, hogy tudniillik mit lát a legnagyobb kihívásnak, mely döntések befolyásolják leginkább a közeljövőt? három dolgot emelt ki. Ezek közül a Dél-Kom Sajtófigyelő olvasói számára a jövő év januári, új betétdíjas rendszer bevezetése, illetve az ezzel kapcsolatos várakozások tűnnek a legizgalmasabbnak.
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.-vel közös célunk, hogy edukatív módon támogassuk az átállást, fogyasztói szinten napról napra tudatosabb legyen a hulladékkezelés, és hogy ezzel Magyarországon minél gyorsabban menjen végbe a körforgásos gazdaság kialakítása, illetve fejlesztése
– mondta el Orosz András.
