A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara megyei oldalain hívja föl a figyelmet, hogy a MOHU Zrt. és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által, a gazdálkodó szervezetek és a hulladékbirtokosok számára szervezett holnapi online tájékoztató csatlakozási lehetősége a hét végén – a hálózati kapacitások korlátozott volta miatt – betelt. A tájékoztató a kötelező regisztrációról, illetve a kiterjesztett gyártói felelősség rendszerről szólt volna. Illetve szól is, sőt, a felvételt később a Kamara közzéteszi. Arról azonban, hogy a később pontosan mit is jelent, és hogy milyen felületen jelenik meg az anyag, egyelőre nem szól a fáma.
A BEOL arról számol be, hogy Békéscsabán, ugyanebben a témában személyes jelenléttel tartotttak tájékoztatót. L.B. cikke a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara közleményé alapján készült.