Központi hír a hazai napisajtóban, hogy tárgyaltak egymással a HVDSZ 2000 és MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. képviselői. A szakszervezeti hírportál beszámol róla, hogy Pethő Zsolt vezérigazgató kifejtette: alapvetően arra törekedtek, hogy a bevett gyakorlat szerint folytatódjon júliustól a hulladékgazdálkodás, és ha később lesz is változás és egységes szabályozás egyes területeken (például, hogy a szelektív hulladékgyűjtés érdekében hány kuka legyen egy háztartásban), az hosszabb idő, mint ahogyan egy egységes szabályrendszer kialakítása is. Egyben kérte a dolgozókat, legyenek partnerek abban, hogy ne legyen fekete ürítés.
Ezt el kell fogadtatni a munkavállalókkal, és ki kell találni, hogyan lehet szankcionálni – hangsúlyozta.
Király András a HVDSZ 2000 elnöke emelett fontosnak tartotta, hogy a követelmények mellett egy mindenki számára elfogadható érdekeltségi rendszert is működtessenek a régió-koordinátorokon keresztül. Fontos lenne a munkafeltételek, a munkaszerződések sarokpontjainak ágazati szintű rögzítése is. Pethő Zsolt kifejtette, hogy a MOHU nem tud ráhatni a bérekre.
Bauer Dávid, a MOL csoport magyarországi HR-igazgatója a MOL személyzeti politikájának jellemzőiről azt mondta, három fő pontja van:
- a stabilitás (munkahelyi és egészségvédelmi stabilitás)
- a közösség
- és a karrierlehetőség
A Napi.hu szerint Király András rámutatott, tízezer munkavállalójuk 70-80 %-a van kollektív szerződéssel lefedve.