A Somogy Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye számol be róla, hogy öt férfival és egy nővel szemben vádat emeltek, ugyanis engedély nélkül nagy mennyiségű autógumit szállítottak és égettek el Nagybajomban. A vádlottak a hulladék elégetése után visszamaradó drót leadásából reméltek bevételt. A büntetési tétel ugyanakkor a vonatkozó törvények értelmében nem súlyos.
