“Olvasói levél” nyomán zörög a BAMA és az Új Dunántúli Napló amiatt, hogy a szelektív hulldékgyűjtő edények zárva vannak, azokba csak egy kis fekete nyíláson lehet bedobni a szemetet, ami édes kevés. A szolgáltató neve nem kerül szóba, a dolog ennél több szót nem is érdemel.