A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatósága is csatlakozik az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ országos szemétszedő kampányához. Március 30-án, délelőtt 9 órától a résztvevők természetvédelmi őrök irányításával a Duna-Dráva Nemzeti Parkban található Bédán számolják fel az illegális hulladéklerakókat. A BAMA tegnap, az Új Dunántúli Napló ma számolt be a kezdeményezésről (szerző: CZ.E.).
