Kővári János nyilatkozik az Új Dunántúli Napló ma reggeli számában és BAMA tegnap esti kiadásában a méltatlan sorsú épület jelenéről és jövőjéről. Mint mondja, a város önerőből képtelen megoldani a műemlékvédelem alatt álló ház sorsát, de ha jövőre ők nyerik a választásokat, akkor ő karol, mármint karolja fölfelé majd az ügyet. Jelenleg nem lehetett mást tenni, mint az omló vakolattól megóvni az arra közlekedőket. A fölállított kordon egyben megszüntette az illegális hulldéklerakót is.
