Stúdióbeszélgetés volt dr. Papp Judittal, Pécs Megyei Jogú Város jegyzőjével és Dr. Leitol Csabával, a BIOKOM Kft. akkori kereskedelmi igazgatójával, a szemétproblémákról a néhai Pécs TV műsorában 1999 októberében. A hatperces kisfilmet tegnap tette nyilvánossá videocsatornáján a városi televízió hagyatékát gondozó Csorba Győző Könyvtár. A felvétel a képre kattintva indul.
