Ugyan nem érinti közvetlenül szolgáltatási területünket, de érdemes figyelni rá: megnyílik a MOHU-MOL éra első, új hulladékudvara Dunaföldváron. Ebből az alkalomból interjút adott a Part-oldal újságírójának, Kelemen Dorottyának Horváth Zsolt, a település polgármestere. A megnyitóra egyébként ma reggel nyolc órakor került sor.
