A tisztánlátás érdekében Facebook-felületén videót tett közzé Raisz Anikó, az Energiaügyi Minisztérium (EM) környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkára csütörtökön. Az államtitkáraszszony monológja az átalakuló hazai hulladékgazdálkodásról szól. A felvételt a szakportál, a Don’t waste it és a Népszava valamint a 24.hu ismerteti, illetve részben elemzi.
Ugyancsak a témával foglalkozik az Index is, amely a kiterjesztett gyártói felelősségi rendszerrel kapcsolatos tényeket ismétli A Pécs Aktuál (szerző: KPA, aka Kapitány Gergely) természetesen ismét arra használta föl az alkalmat, hogy jó nagyot rúgjon bele vállalatunkba. Újdonságot nem ír, még a mondatait is korábbi cikkeiből emelte át. Igaz, klasszikust idézni csak pontosan szabad. (via: M.D.).