A jövő év elejétől minden visszaváltási jelöléssel ellátott üveg-, fém- és műanyagpalackos italtermék csomagolását vissza lehet majd vinni mintegy 2000 visszaváltási pontra, REpontra; a hálózat új csatlakozókkal folyamatosan bővül majd – tájékoztatta a Mol az MTI-t. A napilapok kivétel nélkül ismertették a nagyvállalat közleményét, a Dél-Kom Sajtófigyelő a tájékoztatást legnagyobb terjedelemben közreadó Magyar Nemzetet és a Világgazdaságot szemlézte.