Kedves kollégák!
Március 27-től új forgalomszabályozási rendszer lép életbe a Siklósi úti Lidl parkolóban. Mindössze 1 órát lehet majd ingyenesen használni a parkolót, ezt követően 1 óra után 1500 forint, 2 óra után pedig 2500 forintos napidíjat kell fizetni.
Az Interspar parkolója továbbra is díjmentesen használható!