Az Inforádiónak adoitt nagyinterjút Pethő Zsolt, a Mohu vezérigazgatója. Minden szelektív hulladék leadása díjmentes, hangsúlyozta, így értelemszerűen a hulladékudvarok adta lehetőségek kihasználása sem kerül pénzbe – egy bizonyos mennyiségig. A jövőben a lakcímkártya felmutatása sem lesz kötelező, tette hozzá. „Egy átlagember átlagos hulladékmennyiségének esetében ez ingyenes” – fogalmazott Pethő Zsolt, aki elmondta még: egy költözés során keletkező nagyobb hulladékmennyiség leadásakor sem kell fizetni semmit a hulladékudvarokban.