Lángra kapott a hulladék a kökényi lerakóban, írja tegnapi kiadásában a Pécs Aktuál. A cikkből azután kiderül, hogy a komposzt kapott lángra huszonöt-harminc négyzteméteren. (via: M.D.) A BAMA (szerző: Zs.J., aka Zsigmond József) a lap eredeti közleményét (tegnap este) frissítve arról is beszámolt, hogy a tüzelt lokalizálták, eloltották.