Októbertől ingyenesen lehet leadni a használt gumiabroncsokat, melyek gyűjtéséről a MOHU Mol Zrt., vagyis a Mol hulladékkoncessziós leányvállalata fog gondoskodni – írja az MTI az Energiaügyi Minisztérium hétfői közleménye alapján, s idézi a közleményt a hazai napisajtó. A Dél-Kom Sajtófigyelő az autós szakportált, a Vezess.hu-t illetve a gazdasái híroldalt, a Portfóliót ajánlja, amelyek a rövid bejelentést néhány soros kommentárral látják el.