Összegyűjtötték a MÁV munkatársai a sínekre dobált szemetet a Bagolai hídnál. Az esetet a Kanizsa Újság szerkesztősége hónapokkal ezelőtt jelezte a társaság sajtóosztályának, ahonnan azt a választ kapták, hogy a probléma rendszeres, hiszen a környéken élő lakosok hordják oda a hulladékot.