A jogszabályok változásával nehéz helyzetbe került az európai és a hazai műanyagipar, ahogy erről már a Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt. Tegnap Vajon lesz -e elegendő jó minőségű műanyag hulladék és újrahasznosított műanyag? címmel nagyinterjút adott a Jazzy Rádiónak Bűdy László, a Magyar Műanyagipari Szövetség elnökségi tagja. Ha a kérdést nem is sikerült teljeskörűen megválaszolnia, azért sok érdekes részlet felszínre került a (persze, zenével tagolt) közel kétórás beszélgetésben.