Nagyriportot közöl a HargitaNépe tegnapi számában a fenti címmel. Pál Emil írása érdekes olvasmány, már csak abból a szempontból is, hogy mi az átfedés és mi a különbség a romániai és a hazai gyakorlatban. Az ottani egyik alapszabály, hogy
a ránk förmedő kukatulajdonosokkal nem szabad szóváltásba elegyedni.
