Ezzel a felcímmel, de kérdőjel nélkül jelent meg ma reggel az Új Dunántúli Napló és a BAMA vezető híre. A lap és a hírportál úgy tudja, hogy Mártha Imre budapesti közművezér az általa irányított vállalatnál kialakult káosz ellenére jutott több millió forintos prémiumhoz. Hogy tulajdonképpen mi is volna a káosz szakmai tartalma, az nem derül ki az írásból, de még a Magyar Nemzet hasonló tartalmú, a BAMÁ-ban forrásként megjelölt írásából sem.