A fenti címmel különös videó jelent meg a Hegyvidék TV YouTube csatornáján tegnap.
Közel 10 tonnányi veszélyes hulladék gyűlt össze a hegyvidéki Zöld Iroda által szervezett akción. A cél az volt, hogy a már nem működő akkumulátorok, fénycsövek megfelelő helyre kerüljenek. Így biztosan nem károsítják a környezetet
– írták a szerkesztők. Ehhez képest akkumulátort, fénycsövet alig látni a felvételen, bár elektronikai hulladék és olajos flakon valóban bőven gyűlt az akció során.
Voltaképpen mindegy is, valami hulladékból valamiféle akció során sok összegyűlt a budai elit kerületben.