A Fonyód Híroldal hívja föl a figyelmet, hogy a szerves hulladékok hatékony feldolgozásban új szintet hozhat az az uniós szabályozás, amely szerint 2024-től hazánkban is kötelező lesz a biohulladék elkülönített gyűjtése.
Ezentúl nem választás kérdése, hogy komposztálunk-e vagy sem. A kérdés az, hogyan lehet ezt megoldani ott, ahol nincs lehetőség helyben komposztálásra
– idézi a lap a Humusz Szövetséget, amely jó példákkal kíván tanácsot adni a lap felületén a lakossági és az önkormányzati szereplőknek is.
