Már arra is fölkapja a fejét az ember, ha az Új Harkányi Hírek nem törli bele a lábát vállalatunkba. Márpedig a tegnapi nap elhozta ezt a csodát.
Az idei évben is a Városgazdálkodásnak adott munkát a lomtalanítás során későn, vagy nem megfelelően kihelyezett, így a Dél-Kom által el sem szállítható hulladék.
Így kezdődik a szerkesztőségi cikk, amely egyébként megszólaltatta a Városgazdálkodási Zrt. vezetőjét, Marosi Andrást is. Cégünk