Egy japán zero waste csomagolási móddal is megismerkedhettek azok az óvodás és általános iskolás korú gyerekek, akik részt vettek a tegnapi ÖKOJÁTÉK vetélkedőn. A környzettudatosságra játékosan oktató programról a BAMA és az Új Dunántúli Napló számolt be (szerző: Cz.E.)