A háztartási élelmiszerhulladék 2024-től esedékes hazai szelektív gyűjtése előtt a ZöldIparMagazin utánanézett, hogy a jó nemzetközi gyakorlatok közül is kiemelkedő holland példa hogy is néz ki. Rotterdam déli részén például 2016 óta próbálkoztak a patkányok elszaporodása ellen fellépni, és helyi önkéntesek bevonásával külön konténerekben gyűjteni a kenyeret, összeszedni az iskolákból a maradékot. Akkoriban kezdték el fejleszteni a kenyér alapanyagú anaerob fermentálót is. Az első kenyérből-biogáz fejlesztőt Amszterdamban telepítették, és a közösségi konyhán főztek vele, vagyis a hulladék kenyéren gyakorlatilag újra friss kenyeret lehetett sütni. Hollandiában a konyhai és kerti hulladékokat nagyüzemi körülmények között is kezelik. A hulladékmennyiség kétharmada közvetlenül komposztálóba, egyharmada biogáz kinyerése céljából előbb fermentálásra kerül.