A fenti kérdést az Éva Magazin tette föl tegnap esti kiadásában. Földi Barbara javaslatai kétségtelenül csökkentik a kommunális hulladék mennyiségét, de a cikk egyszercsak váratlan fordulatot vesz, eképpen: A fennmaradó zöldségmaradékot kidobom vagy komposztra teszem.
Puff neki!
Érdekes, hogy a cikket az MSN szó szerint átvette.