Három ütemben végzi tavasszal Komlón az lakossági térítésmentes hulladékszállítási tevékenységét a Dél-Kom Nonprofit Kft. – ezzel a furcsa mondattal indítja cikkét a Komlói Újság.
Bár a Heigl Zsolt által jegyzett dolgozatból később kiderül, hogy a lomtalanításról van szó, azért az írás tartogat még meglepetéseket. Az újságíró ugyanis többes szám első személyben idézi cégünk általános tájékoztatóját úgy, mintha ő és a szerkesztőség szállítaná el a lomot.