Máli Julia polgármester asszony adott tájékoztatást Kökény közösségi oldalán működtetett hírfelületén, hogy cégünkkel történt egyeztetést követően megállapodás született arról: a hulladékszállítás a települési szennyvízberuházás ideje alatt a kora reggeli órákban, már reggel 7 előtt lezajlik, hogy a gyűjtőjárat végig tudjon menni a falun és ne akadályozzák egymást a településen dolgozó munkagépekkel.
