A fenti grafika a magyar lakosság élelmiszer-pazarlását mutatja. Mivel az élelmiszer-hulladék nagyobb része a háztartásokhoz köthető, a kutatások szerint ha ezt legalább 12 százalékkal mérsékelnénk az EU-ban 2030-ig, akkor 33 millió tonnával is csökkenthetnénk az üvegházgáz-kibocsátást. Arról már nem is beszélve, hogy a szimulációk eredménye szerint az EU háztartásai éves átlagban akár 220-720 eurót is megspórolhatnának. A Nébih saját kutatása szerint a magyar háztartások évente fejenként 35 ezer forintot spórolhatnának meg.
Az adatok a Telex tegnapi kiadásából, Thüringer Barbara Imádom az ütődötteket című cikkéből származnak. Az újságírónő az elmúlt egy hónapban azzal kísérletezett, hogy mennyire tudja betartani az élelmiszer-pazarlással foglalkozó szakemberek tanácsait. Végül 27 ezer forinttal kevesebbet költött élelmiszerre, és egyszer sem dobott megromlott vagy lejárt kaját a szemetesbe, de a zero waste élmény megszeretéséhez ez az idő még kevés volt.
S hogy kik, pontosabban mik az ütődöttek? Ez is kiderül a hosszú cikkből, amelyhez egy podcast is kapcsolódik. Érdekes olvasmány, igényes hallgatnivaló.