A Pécsi Napilap a fenti címmel cikkezik a pécsi, városi cégek vezetőinek járó, 2022-es prémiumok kifizetéséről. Vállalatunk ugyan nem kerül szóba az írásban, ám a Biokom igen. Azért érdemes figyelnünk az első, ilyen tárgyú dolgozatra, mert lavinaként fogja követni a többi. Az eredeti közlemény még Városi célokhoz kötött feladatok elvégzése után fizetnek csak cégvezetői prémiumot címmel jelent meg a PécsMa hasábjain. Természetesen azonnal reagált a BAMA, Bóka Máté, aki újabban már Ciprián is, végre ismét vérbe márthatta tollát, és név szerint szerkesztette ki az érintett ügyvezetőket és vezérigazgatókat. A Pécs Aktuál még nem kapta föl a témát, de ne legyen illúzióink. Jön az az írás, jön az, mégpedig megjósolhatóan Kapitány Gergelytől vagy Fórizs Gábortól.