Kiel az első német város, amelyet a Zero Waste Europe kampánycsoport nulla kibocsátásúnak nevezett. A hírt a Zero Waste Cities web-oldala közölte, de a hazai sajtó ingerküszöbét a közlés alig-alig érte el. Egyedül a Népszava közölt összefoglalót, de az sem került föl az internetre, csak a print-változatban jelent meg tegnap.
