Két napon át igyekeztek megfékezni a lángokat a kaposvári, Nádasdi utcai illegális hulladéklerakó telepen a kaposvári és környékbeli települések tűzoltói (az esetről a Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt). A KaposPont ma reggeli kiadása képriportot közölt az eseményekről. A megdöbbentő fotográfiák a Somogy Vármegyei Katasztrofavédelmi Igazgatóság felvételei.
