Rudolf Pétert, a pécsi erőművet működtető Pannon Hőerőmű Zrt. vezérigazgatóját szólaltatja meg fenti című szerkesztőségi cikkében a hazai hulladékmagazin, a Don’t waste it. A cikk érthető módon mennybe meneszti a Pannon Hőerőmű Zrt.-t, és még technológiai részleteket is megtudhatunk arról, hogy hogyan hasznosulnak a karácsonyfák. Ellenben arról, hogy a fák hogyan kerülnek az erőműbe, nem esik szó.
Ide kapcsolódik, hogy képriportot közölt a karácsonyfák elégetésének folyamatáról tegnap esti kiadásában a PécsMa. Vállalatunk munkájáról ott sem esett szó.