– Az emberek egészsége érdekében döntött úgy Kaposvár, hogy maga gondoskodik a város három pontján illegálisan lerakott 1400 tonna hulladék elszállításáról – mondta a somogyi vármegyeszékhely polgármestere a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában a hét elején. Mint arról a Dél-Kom Sajtófigyelő is beszámolt, a hulladékot több mint egy évvel ezelőtt engedély nélkül, bűncselekményt elkövetve helyezte el a település több helyszínén egy vállalkozó. A múlt hét kedden kezdődött munkálatok két héten át tartanak.