Mindig meglepő, amikor az úgynevezett olvasói levelek fölött újságíró, jelesül W.K. monogrammját látja az ember a BAMA felületein. Nincs ez másképp a tegnap délutáni kiadásban sem, ahol a Szántó Kovács János utcai szemétgyűjtő konténerek mellett felhalmozódó hulladékra hívta föl a figyelmet az “olvasó”. Egy másik “levélíró” arra panaszkodik, hogy idézzük: a szemetesedények teteje Kertváros-szerte tárva nyitva. Be se lehetne csukni sok helyen, olyan sok bennük a hulladék. Nem kell azon csodálkoznunk, hogy ellepik a városunkat a varjak.
A múlt héten, 19-én “olvasónk” azon dühöngött, ugyancsak a BAMA felületén, hogy miért vannak zárva a (szelektív) kukák.
A közszolgáltató neve, felelőssége egyik esetben sem került szóba.