Meglepő, nem olcsó javaslattal élt a BAMA “olvasója”. Véleménye szerint kalitkába kell zárni a szemétgyűjtőket, akkor elkerülik a guberálók, a madarak, a rókák, és csak azok tehetik oda a hulladékot, akik arra jogosultak. Hogy az arra nem jogosultakat mi fogja megakadályozni abban, hogy a kalitka mellé tegyék a hulladékot, egyelőre nem tisztázott.