Az európai uniós tagállamokban a 2024-es év elejétől szelektíven kell gyűjteni az élelmiszer-hulladékot a háztartásoknak, 2030-ra pedig a felére kell csökkenteni a kukába kidobott élelmiszer mennyiségét. A Magyar Hírlap ma reggeli kiadásában Tóth László Levente foglalja össze az ezzel kapcsolatos, fontos tudnivalókat. Évente nem kevesebb, mint 57 millió tonna, azaz fejenként 127 kilogramm – évente ennyi élelmiszer-hulladékot termelünk az Európa Unióban az Eurostat jelentése szerint. Az élelmiszer-hulladékok begyűjtésével és feldolgozásával újabb jelentős lépést teszünk majd a jövő hulladékgazdálkodása, és így a körforgásos gazdaság megvalósítása felé. Ennek köszönhetően ugyanis nem csupán a kommunális, azaz a vegyes hulladékok kezelése és ártalmatlanítása válik könnyebbé. Még ennél is lényegesebb, hogy az élelmiszer-maradékokból jó minőségű humuszt nyerhetünk, valamint a biogázüzemek a bomlásuk során keletkező metángázt számos területen hasznosítható biometánná alakíthatják át. A cikk az itáliai Milánó példáját jelöli meg követendőként.