Harmadannyi helyen lehet csak roncsautót leadni az országban, miután az autóbontók kétharmada nem kötött szerződést a Mol hulladékkoncessziós cégével. Ezért utóbbiak július 1-jétől nem vehetnek át karambolos vagy öreg autót, amelyeket a tulajdonosok kivonnának a forgalomból. Akik leszerződtek a koncessziós társasággal, azok sem tepernek: van olyan cég, amelyik egyet sem, van, amelyik csak néhány darab autót vett át az elmúlt szűk két hónapban. A biztosítók által előszeretettel használt internetes roncsbörzéken is drasztikusan visszaesett a forgalom. A Mol hulladékként tekint erre a piacra, éppen ezért a bontósok szerint életszerűtlen, teljesíthetetlen feltételeket szabott, emiatt kevesen írták alá az alvállalkozói szerződést. A magyarországi roncsautók július 1-jétől a Mol hulladékos cégének tulajdonai, az autóbontósok megvehetik, de csak azt az alkatrészt szerelhetik ki, amire a koncessziós társaság nem tart igényt. A helyzetről hosszú, ám roppant érdekes összefoglaló a Szabad Európa ma reggeli kiadásában, Wiedemann Tamás tollából. További részletek: 444.hu (szerző: Diószegi-Horváth Nóra).
