A Győri Televízió számolt be tudósításában arról, hogy a legnagyobb változás a hulladékudvarokat érinti, a fajtánként előkészített szemetet mérlegelni kell. Az első néhány nap után normális terhelés szerint működnek az udvarok, fennakadást sehol sem tapasztalnak.